DCSiT nie samym sportem żyje, gdyż  29.10.2019r. odbyła się u nas promocja książki „Niesamowite Kujawy i Ziemia Dobrzyńska” autorstwa Michała Ostry Ostrowskiego. Podczas której autor opowiadał historie związane z powstawaniem publikacji.

Ponadto w programie spotkania odbył się dla chętnych konkursie na najciekawszą historię/ legendę naszego regionu.

Pierwsze miejsce przypadło Panu Pawłowi Śliwińskiemu, drugie Pani Alicji Bieńkowskiej-Krysztop, a na trzecim miejscu uplasowała się Pani Agnieszka Bieńkowska-Śliwińska. Wyróżniony natomiast został Pan Grzegorz Ryczkowski za nowe informacje dotyczące historii Nawojki.

Każdy z uczestników otrzymał w prezencie publikacje z rąk autora.

Dziękujemy wszystkim za udział i miłe spotkanie.