7 listopada 2017 w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbyły się VII Halowe Biegi Sztafetowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. W zawodach wzięły udział szkoły z Chalina, Dobrzynia nad Wisłą, Krojczyna i Dyblina.

Rywalizacja sztafet w wydaniu halowym od lat przynosi wiele emocji. Nie inaczej było i tym razem, bo w dwóch przypadkach do ustalenia kolejności potrzebne były dogrywki. Przypomnijmy, że zawody polegają na pokonywaniu okrążeń boiska do koszykówki  przez 10 – osobowe drużyny. Każdy zespół startuje z innej strefy zmian, a biegi rozgrywane są w dwóch seriach: w pierwszej zawodnicy biegają w lewą stronę, natomiast w drugiej w prawą stronę. Reprezentacje szkół rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Dyplomy w kategoriach dziewcząt i chłopców oraz puchary w klasyfikacji ogólnej szkół w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy wręczyła Dyrektor Obsługi Szkół Marzanna Kornacka oraz Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja dziewcząt (rocznik 2005 – 2007):

II – SP Chalin

III – SP Krojczyn

Klasyfikacja chłopców (rocznik 2005 – 2007):

II – SP Krojczyn

III – SP Chalin

Klasyfikacja ogólna dziewcząt i chłopców (rocznik 2005 – 2007):

II – SP Krojczyn

III – SP Chalin

PK – SP Dyblin

Klasyfikacja dziewcząt (rocznik gimnazjum 2002 – 2004):

II – SP Chalin