W dniu 8 marca z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą pana Jacka Waśko z okazji Dnia Kobiet odbył się uroczysty koncert.

O godzinie 17. 00 w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK”, na widowni zebrały się Panie, dla których wystąpiły zespoły BLAKE oraz Chalinianki.Na początku uroczystości życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń i szczęścia złożył Burmistrz Pan Jacek Waśko. Po życzeniach każda Pani otrzymała od Burmistrza różę. Następnie swoje utwory na scenie zaprezentował zespół BLAKE . Ich występ wzbudził wiele uśmiechów na twarzach, ponieważ zaprezentowano kanony polskiej piosenki dotyczące tematyki kobiecej, dzięki czemu publiczność włączyła się do wspólnego śpiewania. Swój występ zespół urozmaicił także wesołymi i żartobliwymi historiami o kobietach.Po zespole BLAKE sceną zawładnęły panie z zespołu Chalinianki, prezentując swój repertuar, któremu towarzyszył akompaniament akordeonu. Przyśpiewkom, oklaskom i dobrej zabawie nie było końca. Po części artystycznej Pan Burmistrz zaprosił wszystkich na poczęstunek. Życzymy aby tak wesołe chwile towarzyszyły Paniom każdego dnia.