Każda rocznica ślubu to piękne święto, pełne wspomnień i wzruszeń, a ta pięćdziesiąta nabiera szczególnego znaczenia, nie tylko dla samych par małżeńskich, ale także dla ich rodzin. W tym roku jubileusz Złotych Godów obchodziło 12 par z gminy Dobrzyń nad Wisłą. W związku z tym, w dniu 23 października 2021 roku, w Urzędzie Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, w otoczeniu  najbliższych i z udziałem władz samorządowych zorganizowano uroczystość na cześć dostojnych Jubilatów. Przybyli na nią małżonkowie zostali odznaczeni przez Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotra Wiśniewskiego Medalem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie. Bukiety kwiatów i gratulacje dla świętujących 50-lecie pożycia małżeńskiego składali także Przewodniczący Rady Miejskiej Dobrzyń nad Wisłą Krzysztof Pryciak i Sekretarz Miasta i Gminy Ryszard Machnowski. Oprócz życzeń, nie zabrakło także lampki szampana oraz tortu.