Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, tych małych i tych troszkę większych,gdyż w tym dniu obchodzone jest ich Ich święto. Z okazji Dnia Dziecka szkoły z naszego terenu przygotowały dla dzieci szereg atrakcji. Były więc zabawy taneczne przy muzyce, zjeżdżalnie,wata cukrowa i wspólne grillowanie, oczywiście nie było w tym dniu zajęć lekcyjnych. O dzieciach nie zapomnieli także Włodarze naszej Gminy. Burmistrz Pan Jacek Waśko i Wiceburmistrz Pani Marzena Niekraś udali się do wszystkich szkół i przedszkoli znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, aby osobiście złożyć dzieciom najserdeczniejsze życzenia i obdarować je słodkimi upominkami. Była to również doskonała okazja do krótkich rozmów z dziećmi i wspólnych zdjęć.