Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, który przypada 14 listopada w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” w dniu 13 listopada zorganizowano uroczyste spotkanie.

Gospodarzem spotkania był Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła nr 4 w Dobrzyniu nad Wisłą, a wśród zaproszonych gości znaleźli się Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacek Waśko, Wiceburmistrz Marzena Niekraś, Kierownik MGOPS Krystyna Pawłowska, Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” Renata Chęcka, a także delegacje i przedstawiciele innych Kół.Uroczystość zaczęła się od oficjalnych przemówień i wystąpień, które rozpoczęła Przewodnicząca Koła nr 4 Pani Teresa Żeberkiewicz. Dziękując wszystkim za przybycie podkreśliła swoje uznanie i wdzięczność dla wszystkich członków, którzy z wielką chęcią i radością uczestniczą we wszystkich inicjatywach organizowanych przez Związek. Następnie głos zabrał Burmistrz Jacek Waśko, który złożył wszystkim członkom Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła nr 4 oraz pozostałym gościom z innych Kół Emerytów i Rencistów serdeczne życzenia zdrowia i wielu lat życia wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych lat. Życzył także, aby wszystkich członków Koła nr 4 omijały troski i smutki dnia codziennego, aby członkowie byli obdarzeni szacunkiem i miłością najbliższych, a w życiu osobistym dopisywały im pomyślność i szczęście. Do życzeń dołączyła się także Wiceburmistrz Marzena Niekraś, Kierownik MGOPS Krystyna Pawłowska i Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK Renata Chęcka. Po części oficjalnej zakończonej serdecznymi uściskami i pozdrowieniami, Przewodnicząca Koła Pani Teresa Żeberkiewicz zaprosiła wszystkich na poczęstunek. Były też tańce i zabawa przy dobrej muzyce na żywo.