Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W piątek 22 odbyło się spotkanie opłatkowe przedstawicieli grup i stowarzyszeń działających przy Dobrzyńskim Domu Kultury „Żak ”. Dyrektor Renata Chęcka w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacka Waśko złożyła wyrazy uznania i podziękowała za zaangażowanie w życie kulturalne Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Spotkanie umiliły występy artystyczne uczestników zajęć w domu kultury. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z sekcji tanecznej pod opieką instruktora Wojciecha Sierakowskiego, następnie zaprezentowały: się sekcja instrumentalna, którą prowadzi Maksymilian Rzekoński, sekcja gitarowa prowadzona przez Joannę Jędrzejewską oraz nasze zespoły Złoty Kłos, Chalinianki i 55 PLUS. Po występach zaproszono wszystkich na poczęstunek.