Oprócz rejsów i słodkich upominków w ramach obchodzonego Dnia Dziecka dnia 2 czerwca na przystani przy ul. Zjazd zorganizowano także zawody wędkarskie dla najmłodszych. Do rywalizacji przystąpiło 6 dziewcząt i 11 chłopców. Pomimo upalnej pogody wszystkim dopisywały humory i wielka ambicja aby złowić jak najwięcej ryb. Uczestnicy mieli szczęście bo ryby brały, a najczęściej wyławianym gatunkiem okazała się ukleja. Rywalizacja do końca zawodów była zaciekła jednak ostatecznie wśród dziewcząt zwyciężyła Maja Kaczmarek a wśród chłopców Mikołaj Kraśnicki. Drugie miejsca zajęli kolejno Amelia Kowalska i Oliwier Szomberski, a miejsce trzecie Marta Habasińska i Łukasz Wyżykowski. Fundatorem nagród był Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacek Waśko, który jednocześnie osobiście wręczył je wszystkim laureatom. Uwieńczeniem zawodów było wspólne zdjęcie oraz grill.